AGENDA 

 

Voorlopige activiteiten agenda 2019/2020

zondag 8 september                    Demo Oogstfeest       Lonneker Molen

 

medio november 2019                  ALV                         Sprakel Lonneker

  

woensdag 27 november 2019        Sinterklaasmiddag    Gymzaal Lonneker

 

medio december 2019                  Demo Streetdance    De Posten Enschede

7 en 8 maart  2020                       Your Stage Gym &    Schouwburg Hengelo (voorheen                                                                      Dansgala                 Rabotheater)

krokusvakantie 2020                     Gyminstuif               Gymzaal Lumen-Velve

 

voorjaar 2020                              Sponsorweek            Lumen en Lonneker

meivakantie 2020                        Gyminstuif                Gymzaal Lumen-Velve

 

medio mei 2020                           Club-                      Gymzaal Lonneker

                                                  kampioenschappen

10 juni 2020                               Nijntje                      Gymzaal Lonneker en Lumen

                                                 Beweegdiploma

Medio juni 2020                           Vossenjacht             Gymzaal Lonneker

20 juni 2020                                EGK

 

 

Wedstrijdenschema 2019/2020

zaterdag 12 oktober              Groepsspringen Senioren                 Nieuwleusen

zaterdag 19 oktober              Groepsspringen Junioren                 Nieuwleusen

zaterdag 26 oktober              Groepsspringen Jeugd                     Nieuwleusen

zaterdag 9 november             Clubteams                                      Nijverdal

zondag 10 november             Clubteams                                      Nijverdal

zaterdag 16 november           1e PW 3e divisie                              Nieuwleusen

zaterdag 14 december           2e PW 3e divisie                              Hengelo

zaterdag 11 Januari               PW 4e divisie                                   Almelo

zaterdag 25 Januari               3e PW 3e divisie                              Rijssen

zaterdag 1 Februari               PW 5e divisie                                   Goor

zaterdag 8 Februari               Districtsfinale 3e divisie                     Hengelo

zaterdag 29 Februari             Play off 4e divisie                             Hengelo

zaterdag 14 Maart                 Play off 5e divisie                             Rijssen

zaterdag 21 Maart                 Regiofinale 4e divisie                        Emmeloord

zaterdag 4 April                    Regiofinale 5e divisie                         Hengelo

zaterdag 18 April                   Pré instap                                       Rijssen

zaterdag 23 Mei                    Toestelkampioenschappen 1-4           Winterswijk

zondag 24 Mei                       Toestelkampioenschappen 1-4          Winterswijk

zaterdag 13 Juni                    Toestelkampioenschappen 4-6           Nieuwleusen

zondag 14 Juni                      Toestelkampioenschappen 4-6

© 2014-2016 by GVVL